Rehabilitacja i wypoczynek
Na Dobry Początek...

Na Dobry Początek...

Wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie wszyscy jednak wiemy jak się do tego zabrać i z jakiego zakres zabiegów czy terapii powinniśmy skorzystać. Zapraszamy do skorzystania z pakietu Na Dobry Początek. Pozwoli on Państwu zapoznać się z naszymi zabiegami, poznać naszych specjalistów, a nam poznać Państwa oczekiwania by zaproponować najlepsze rozwiązania terapeutyczne.

Po zdrowie

Po zdrowie

Jeśli potrzebna jest aktywna rehabilitacja by usprawnić organizm po różnorakich urazach narządu ruchu np. skręceniach, zwichnięciach, stanach po operacjach ortopedycznych zapraszamy do skorzystania z naszego pakiety Po Zdrowie. Ten program rehabilitacji ma na celu zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawę kondycji fizycznej i usprawnienie ruchowe.

Rehabilitacja pooperacyjna
Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy stawu

Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy stawu

Dla osób po wszczepieniu endoprotezy przygotowaliśmy wstępny program rehabilitacji wraz z pobytem w naszej placówce. Program zapewnia zabiegi przywracają siłę mięśniową i funkcję stawu oraz ma na celu poprawę koordynacji ruchowe...

Pobyty profilaktyczne
Pakiet regeneracyjno-profilaktyczny

Pakiet regeneracyjno-profilaktyczny

Biały Dom Uzdrowiska Konstancin- Zdrój to idealne miejsce dla seniorów, którzy chcą czerpać z życia pełnię przyjemności.

DODATKOWA INFORMACJA I REZERWACJA TERMINÓW

tel.: 22 484 28 30
(recepcja - część hotelowa, czynna całą dobę)

e-mail: hotelbialydom@uzdrowisko-konstancin.pl


tel.: 22 484 28 35; 22 756 40 26
(rejestracja - część zabiegowa, czynna 8:00-20:00)

e-mail: zplbialydom@uzdrowisko-konstancin.pl


Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom
ul. Mostowa 5
05-510 Konstancin-Jeziorna

Centrum Terapii Narządu Ruchu BIAŁY DOM prowadzi kompleksową rehabilitację pacjentów w zakresie schorzeń narządu ruchu, neurologii, reumatologii czy chorób dróg oddechowych. Kierujemy naszą ofertę dla pacjentów, którzy poszukują zarówno alternatywnych wobec farmakoterapii zabiegów leczniczych, jak i nowoczesnych metod terapeutycznych z wykorzystaniem najwyższej klasy wyposażenia.